Riktning: Norrtälje Busstation 115 stopp
VISA LINJE SCHEMA
636 buss Tidsschema
Norrtälje Busstation Rutt Tidtabell:
måndag 05:20 - 15:55
tisdag 05:20 - 15:55
onsdag 05:20 - 15:55
torsdag 05:20 - 15:55
fredag 05:20 - 15:55
lördag 11:10 - 18:10
söndag 11:10 - 17:50
636 buss Info
Riktning: Norrtälje Busstation Stopps: 115
Reslängd: 83 min Linje summering:
636 buss linjen (Norrtälje Busstation) har 3 rutter. Under vanliga veckodagar är deras driftstimmar:
(1) Norrtälje Busstation: 05:20 - 15:55 (2) Älmsta Busstation: 18:42 - 20:00 (3) Östersjö Brygga: 08:18 - 20:20 Använd Moovit appen för att hitta den närmsta 636 buss stationen nära dig och få reda på när nästa 636 buss ankommer.
Norrtälje Busstation
Visa I Websida Läge636
Östersjö Brygga Östersjö by
Skeppsmyra Östra Skeppsmyra by Skeppsmyra Affär Sjöängen
Harnäset Kulla Blekunge
Simpnäs Vägskäl Björkbo
Vik
Vika VägskälAB 1174, Sweden Simpnäs Lanthandel
Nybyn
Simpnäs Brygga Nybyn
Simpnäs Lanthandel
Vika VägskälAB 1174, Sweden Vik
Björkbo
636 buss tidsschema & linje karta
Simpnäs Vägskäl Björkö-Arholma Skola Östermarum
Norrmarum
Björkö-Arholma Kyrkogård Marums by
Marums Brygga Marums by
Björkö-Arholma Kyrkogård Norrmarum
Östermarum
Björkö-Arholma Skola Björkö-Arholma Kyrka Dragsviken
Granbo Öster Edsvik Finala Gård Utanå Vägskäl Stridsby
Björkögården/Västra Edsvik Glämsta
Väddöbacka Affär Samkarby
Väddöbacka Vägskäl Salnö Skola
Salnö Vägskäl Sörängens Koloni Sörgårdens Koloni Stugornas Koloni Barnens Ö Gård
Barnens Ö Centralbryggan Vretarnas Koloni
Granlidens Koloni
Granviks Koloni Granö Södra Granö Gård Sidfjärden Vilan Rangarnö Östernäs Västernäs Affär Västernäs Trädgård Västernäs Skola Kista
Södersund Södersund Norra Norrsund
Norrsundsskolan Hammarby Älmsta Skola Älmsta Busstation Älmsta-Gåsviks Vägskäl Älmsta Missionshus Älmsta Västerbacke Toftinge Norra Toftinge Södra Massum Norra Massum Södra Stabby Missionshus Stabby Gård
Stabby Södra Broby Gård Broby Skola Lugnet Älvdal
Strödja Vägskäl
Igelsta Åby
Söderbykarl Norra Norsholm
Söderbykarl Södra Viks Vägskäl
Söderbykarls KyrkaKlockarevägen, Sweden Sonö Vägskäl
Galltorp
Aspsunds Vägskäl Sebende
Karls Kyrkoruin Jersö Vägskäl Risslingby Svanberga Norra Svanberga Affär Norrmalma Estuna Kyrka
Lohärads Vägskäl Östra Flemingsberg
Ekeby Vägskäl Haggård Norra Nånö Södra Nånö Malsta Vägskäl Väster Knutby
VigelsjövägenEstunavägen, Norrtälje Norrtälje Busstation
Riktning: Älmsta Busstation 48 stopp
VISA LINJE SCHEMA
636 buss Tidsschema
Älmsta Busstation Rutt Tidtabell:
måndag 18:42 - 20:00
tisdag 18:42 - 20:00
onsdag 18:42 - 20:00
torsdag 18:42 - 20:00
fredag 18:42 - 20:00
lördag Inte I Drift
söndag Inte I Drift
636 buss Info
Riktning: Älmsta Busstation Stopps: 48
Reslängd: 38 min Linje summering:
Östersjö Brygga Östersjö by
Skeppsmyra Östra Skeppsmyra by Skeppsmyra Affär Sjöängen
Harnäset Kulla Blekunge
Simpnäs Vägskäl Björkö-Arholma Skola Björkö-Arholma Kyrka Dragsviken
Granbo Öster Edsvik Finala Gård Utanå Vägskäl Stridsby
Björkögården/Västra Edsvik Glämsta
Väddöbacka Affär Samkarby
Väddöbacka Vägskäl Salnö Skola
Salnö Vägskäl Sörängens Koloni Sörgårdens Koloni Stugornas Koloni Barnens Ö Gård
Barnens Ö Centralbryggan Vretarnas Koloni
Granlidens Koloni Granviks Koloni Granö Södra Granö Gård Sidfjärden Vilan Rangarnö Östernäs Västernäs Affär Västernäs Trädgård Västernäs Skola Kista
Södersund Södersund Norra Norrsund
Hammarby
Älmsta Busstation
Riktning: Östersjö Brygga 114 stopp
VISA LINJE SCHEMA
636 buss Tidsschema
Östersjö Brygga Rutt Tidtabell:
måndag 08:18 - 20:20
tisdag 08:18 - 20:20
onsdag 08:18 - 20:20
torsdag 08:18 - 20:20
fredag 08:18 - 20:20
lördag 09:20 - 16:20
söndag 09:20 - 16:20
636 buss Info
Riktning: Östersjö Brygga Stopps: 114
Reslängd: 95 min Linje summering:
Norrtälje Busstation Vigelsjövägen Väster Knutby Malsta Vägskäl Södra Nånö Norra Nånö Haggård Ekeby Vägskäl Flemingsberg
Lohärads Vägskäl Östra Estuna Kyrka
Norrmalma Svanberga Affär Svanberga Norra Risslingby Jersö Vägskäl Karls Kyrkoruin Sebende
Aspsunds Vägskäl Galltorp
Sonö Vägskäl Söderbykarls Kyrka Viks Vägskäl Söderbykarl Södra Norsholm
Söderbykarl Norra Åby
Igelsta
Strödja Vägskäl
Älvdal Lugnet Broby Skola Broby Gård Stabby Södra Stabby Gård
Stabby Missionshus Massum Södra Massum Norra Toftinge Södra Toftinge Norra Älmsta Västerbacke Älmsta Missionshus Älmsta-Gåsviks Vägskäl Älmsta Skola
Älmsta Busstation Hammarby
Norrsund
Södersund Norra Södersund Kista
Västernäs Skola Västernäs Trädgård Västernäs Affär Östernäs Rangarnö Vilan Sidfjärden Granö Gård Granö Södra Granviks Koloni Granlidens Koloni Vretarnas Koloni
Barnens Ö Centralbryggan Barnens Ö Gård
Stugornas Koloni Sörgårdens Koloni Sörängens Koloni Salnö Vägskäl Salnö Skola
Väddöbacka Vägskäl Samkarby
Väddöbacka Affär Glämsta
Björkögården/Västra Edsvik Stridsby
Utanå Vägskäl Finala Gård Öster Edsvik Granbo Dragsviken
Björkö-Arholma Kyrka Björkö-Arholma Skola Östermarum
Norrmarum
Björkö-Arholma Kyrkogård Marums by
Marums Brygga Marums by
Björkö-Arholma Kyrkogård Norrmarum
Östermarum
Björkö-Arholma Skola Simpnäs Vägskäl Björkbo
Vik
Vika VägskälAB 1174, Sweden Simpnäs Lanthandel
Nybyn
Simpnäs Brygga Nybyn
Simpnäs Lanthandel
Vika VägskälAB 1174, Sweden Vik
Björkbo
Simpnäs Vägskäl Blekunge
Kulla Harnäset Sjöängen
Skeppsmyra Affär Skeppsmyra by Skeppsmyra Östra Östersjö by
Östersjö Brygga
636 buss tidsplaner och färdkartor nns i en o ine-PDF på moovitapp.com.
Använd Moovit appen för att se live busstider, tågscheman eller tunnelbanan scheman och stegvisa anvisningar för all kollektivtra k i Stockholm.
© 2022 Moovit - Eftertryck förbjudes
Kolla live ankomsttider
Om Moovit MaaS-lösningar Länder som stöds Mooviter community