Full text

(1)

Informace pro účastníky turnaje Nisaopen 2012

Informace pro účastníky Herní systém a postupy

MU9 – 2x 9 minut hrubého času. V případě rozdílu skóre o víc než 7 branek se čas nezastavuje vůbec! Při vyloučení hráče se začíná čas započítávat až po zahájení hry rozhodčím.

Vyloučení je na 1, 2 a 5 minut.

MU11 - 2x10 minut hrubého času. V případě rozdílu skóre o víc než 7 branek se čas nezastavuje vůbec! Při vyloučení hráče se začíná čas započítávat až po zahájení hry rozhodčím.

BU13 – 2x12 minut hrubého času. V případě rozdílu skóre o víc než 7 branek se čas nezastavuje vůbec! Při vyloučení hráče se začíná čas započítávat až po zahájení hry rozhodčím.

V zápasech play-off a o umístění se poslední 2 minuty hrají efektivně (čistý čas).

O umístění v tabulce základní části při rovnosti bodů rozhoduje:

1. vzájemný zápas 2. větší rozdíl skóre

3. vetší počet vstřelených branek 4. los

Za výhru se do tabulky započítávají 3 body, za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů.

Ve vyřazovací části v případu remízy po základní hrací době o postupu či lepším umístění rozhodují nájezdy. Nejprve 3 na každé straně. Když není rozhodnuto, následuje vždy jedna série. V úvodní sérii musí nastoupit tři různí hráči. Dál se mohou hráči opakovat.

(2)

Účastnické pásky

Účastnický pásem musí být na ruce řádně připevněn. Nesmí se dát sundat. Jinak veškeré slevy nemohou být uplatněny.

Letos se nám po dlouhé době podařila domluva s Dopravním podnikem a účastníci v době konání turnaje mají jízdu městskou dopravou po Liberci zdarma.